Posiadamy w swojej ofercie nową usługę: dekoracje weselne. Oczywiście dekoracje te mogą służyć również innym uroczystościom, którym chcą Państwo nadać jakiś szczególnie uroczysty charakter. Usługa ta polega na tym, że po uprzednim złożeniu zamówienia przygotowujemy kompozycje z kwiatów balkonowo-rabatowych (np. surfinii). Rośliny sadzimy w donicach, a następnie umieszczamy w dopasowanych do nich kwietnikach, które można umieścić w pobliżu domu weselnego, przy wejściu lub w miejscu, gdzie weselni goście wychodzą, by odpocząć na świeżym powietrzu. Takie kompozycje kwiatowe są doskonałym uzupełnieniem dekoracji weselnych. Wprowadzają bajkowy, romantyczny klimat, ale przede wszystkim dodają elegancji. Przy okazji mogą zatuszować niedostatki w urodzie miejsc, w których decydują się Państwo urządzać swoje wesele bądź inne przyjęcie, poprzez skuteczne odwrócenie od owych niedostatków uwagi. W związku z tym, że sadzimy kwiaty sezonowe usługa ta dostępna jest w miesiącach od czerwca do września. Zdjęcia zamieszczone w galerii są zrobione w drugiej połowie września.
Kolor, odmiana oraz ilość kwiatów zależy od zamówienia. Dlatego zawsze prosimy o złożenie zamówienia odpowiednio wcześniej. Najlepiej jeśli jest to min. 6 tygodni. Zdarza się, że mamy przygotowane wcześniej jakieś kompozycje, które się Państwu spodobają, dlatego zawsze warto zadzwonić i się upewnić po numerem telefonu: 504-106-854.
Zakupione w ten sposób dekoracje mają jeszcze jedną niewątpliwą zaletę. W przeciwieństwie do kwiatów ciętych mają długi czas wegetacji. Będą dla Państwa rosły i kwitły do końca lata, aż do pierwszych przymrozków, a przez ten cały czas będą Państwu przypominać o pięknych chwilach, których były świadkami.

Donice, w jakie sadzimy kwiaty są produkcji niemieckiej z bardzo silnego plastiku. Średnica donicy: 35 cm, pojemność: 10 litrów. Wewnątrz posiadają zasobnik na wodę o pojemności 2 litrów. Donice, które oferujemy służą do profesjonalnych obsadzeń i nie są dostępne w sprzedaży detalicznej.
Dbamy o jakość naszych kompozycji, dlatego umieszczamy rośliny w najlepszej gatunkowo ziemi (profesjonalne podłoże  również niemieckiej produkcji), która jest gwarancją siły i witalności posadzonych w niej roślin.
Zdjęcie w artykule przedstawia wygląd kwietnika wykorzystywanego do eksponowania opisywanych kompozycji. Kwietnik wykonany jest z kutej stali, ocynkowany i pomalowany na czarno. Istnieje możliwość kupna bądź wypożyczenia kwietników.
Ze względu na rozmiary i wagę kwietników oraz donic z kwiatami możliwy jest tylko odbiór osobisty.